Publikuar: Mar 27 2021 09:07

Bmw 525d FULL viti 06, me letra per 1 vit , OKAZION!

EUR

Publikuar: Mar 27 09:07
Shikime: 2
Shitet bmw serie 525 d , motor 2499cc , shum ekonomike, kamio automat steptronil, m/s/c , navigator, bluthoot, telefon radio multimedia, komanda ne timon, tapeceri bejge lekure, disqe 17 Msport, fener bi-xeno, cruise kontroll dhe te tjera, makina eshte e shkelqyer , km ORIGJINALE ku mund te beni cdo lloj prove dhe kontrolli.
Nr 00393472762288 / whatsapp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00393472762288

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione