Publikuar: Shk 21 2022 06:00

X5 2016

EUR

Publikuar: Shk 21 06:00
Shikime: 46
SHITET BMW X5 3.5d
M-PACKAGE ORGJINAL FABRIKE VITI 2015 SUPER SUPER FULL✅
Makina esht versioni full i ketij modeli , sapo ka ardhur nga jasht ne daten 10 janar 2022 me 150 mij km orgjinale me garanci ,
Makina disponon cdo opsion te mundshem te ketij modeli ✅
-M/// Pacage
-Ngjyra e Gri Miu perle pa asnje gerrvishje
-3.5 Nafte TwinPower Turbo Pa taks lluksi
-150 mij km orgjinale me garanci
-Viti F2015
-Tavan xhami panoramik
-Lane asist ( Dridhet timoni kur kalon vizat e bardha )
-Active blind spot( paralajmeron per t ndaluar parakalimet e gabuara)
-ECO PRO ( fiket ne trafik per te ulur konsumin e karburantit )
-Kamjo automatike 8G
-Marsha F1 +/- ne timon ✅
-BMW Drive select (perzgjedh nje nga karakteristikat e makine , SPORT+, SPORT , COMFORT , ECO PRO qe ndryshojne konsumin e makines , performancen e makines , suspensionin dhe kohen e nderrimit te marshave )
-Kamera 360* grad
-Kilometrazh ne xham
-Sensor parkimi (shfaqet makina ne ekran)
-Sensor shiu
-Sensor dritash✅
-KeyLess Go ( Hapje dhe mbyllje e makines me celes ne xhep , dhe ndezje pa perdorur fare celsin )
-Auto Hold ( mban frenat vet ne trafik dhe malore)
-Kompjuter bordi multifunksional
-ConnectedDrive ( lidhesh online me koncesionarin e bmw )✅
-Sistem multimedia me ekran t madh ( CD , AUX , BLUETOOTH , USB , RADIO , Bagazhier me 6 CD , dhe shum opsione t tjera )
-Sendilje me ngrohje para
-Sendile me ngrohje mbrapa
-Sendlje elektrike me levizje dhe memorje
-Sendilje me zgjatje
-Timon me levizje elektrike dhe memorje
-Timon me ngrohje
-Hapje mbyllje e bagazhit me buton ✅
-Fener me rrathe ( angel eyes ) orginal BMW ndricimi esht i gjith led dhe xeno
-Xhama te zinj orgjinal
-Perde ansore
-Disqe 20inc M competion me goma te reja Dunlop ✅
Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove dhe kontroll ku te deshironi , Nuk ka nevoji per asgj esht sikur ka dal nga fabrika✅
SHITET ME CMIMIN 36000€
Pak i diskujtueshem !
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
46
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692030484

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione