Publikuar: Shk 14 2023 09:05

Okazion

EUR

EUR
Publikuar: Shk 14 09:05
Shikime: 2
Audi A6 3.0TDI S Line 2005 Automat gjendje perfekte dhe shumë i mbajtur
Opsionet : Sensor parkimi para-mbrapa,Navi i madh,Timon 3-sh, F1 në timon,Klima bizonale,etj
Letrat deri në shtator 2023 kolaudimi në 2024

Cmimi 4700€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685556309

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione