Smartt

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 20 Sht 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600 ccc kondicioner super ne gjendje ska nevoj per asnje lloj sherbimi makina ska asnje lloj difekti sic duket dhe ne foto letrat deri ne qershor te 2018
Leaflet
Në fillim