Smart

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 12 Sht 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600cc super ne gjendje kondicioner sherbimet xhenerike te gjitha te sapobera vaj filtra kandele origjinale bosch 4 goma te reja dritat ksena tapiceria brenda akull e re.
Makina nuk ka asnje gervishje nga ana e jashtme tavan panoramik xhama eletrik hapje me pult po ashtu dhe bagazhi letrat deri ne qershor te 2018 makina eshte super ekonomike nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi
Leaflet
Në fillim