Smart

4 000 EUR

Shitet nga: Smart ForFouer 19 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForFour
Smart ForFouer 2006 , E ardhur nga Italia me dogane te paguar , ne gjendje shume te mire. Makina esht shume e paster si nga brenda dhe jashte , tavan xhami.
Smart ForFouer
0693533334
Leaflet
Në fillim