Super Okazion! C class

8 700 EUR

Shitet nga: c class 03 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
C class 2008,220cdi,automatik,targa dhe letra t pagura per nji vit.i sapo targuar
whatsapp:+355692980269
Leaflet
Në fillim