U SHIT

7 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Pri 21:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 8 700 EUR
U SHIT 5 700 EUR
U SHIT 3 000 EUR
U SHIT 5 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220

Shitet Mercedes Benz C220CDI AVANTGARDE i sapo ardhur me dogane te paguar dhe i Sapo Targuar me cdo gje te paguar per 1 Vit!207Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic Tapiceri gjysem lekure gjysem Ancantara Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen Pilot Automatik (cruise control) clima digitale bi zona disqe alumini ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 8 700 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
Në fillim