U SHIT

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Maj 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 700 EUR
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT! 3 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar dhe i sapo targuar me letra per 1 vit!158 Mije KM! Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic Baxha Xhami (funksionale) pilot automatik (cruise control) ABS ESP (sistem antirreshkitjes) clima tronic bi zona disqe alumini origjinal etj MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM AUTO BEU MUNDESI KREDITIMI DHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
U SHIT 4 100 EUR
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT! 2 750 EUR
Në fillim