U SHIT

4 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Nën 19:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 800 EUR
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 14 500 EUR
U SHIT 3 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Okazion! Shitet Mercedes benz Avantgarde C220CDI i sapo ardhur nga Belgjika EURO 4 me 240mije KM origjinale me liber sherbimi dhe kontroll i fundit Teknik ne Belgjike qe siguron KM e makines 100%!Makina disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic Baxha Xhami (Funksionale) telefon i integruar fabrikisht Ganxhe terheqje me dalje korenti 12V e fabrikes pilot automatik (Cruise-Control) clima tronic Abs Esp (sistem antirreshkitjes) sendile me ngrohje dhe levizje elektrike disqe alumini origjinal etj Makina eshte ne super super gjendje! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU”
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
Okazion!Opel Astra 1.7 Diesel Sapo aurdhur 09 3 500 EUR
U SHIT 3 700 EUR
❌E SHITUR❌ 7 500 EUR
Në fillim