U SHIT

3 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 09 Sht 20:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 2 400 EUR
U SHIT 2 EUR
E SHITUR 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes C220CDI 140 mije Km origjinale!e sapo ardhur nga Gjermania dhe E SAPO TARGUAR ME CDO GJE TE PAGUAR PER 1 VIT! Makina disponon Kambio automatike pilot Automatik (cruise control? Baxha (hapese funksionale) ABS ESP sistem antirreshkitjes xhama e pasqyra elektrike etj... Makine per Merakli vetem 140 mije KM!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Audi A6 3.0TDI allroad Super full 13 0 EUR
U SHIT 2 100 EUR
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 2 650 EUR
Në fillim