U SHIT

3 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 20 Shk 15:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 200 EUR
U SHIT! 4 200 EUR
❌E SHITUR❌ 6 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes C220CDI ME LETRA TE SAPO PAGUARA PER 12 muaj TAKSA SIGURACION KOLAUDIM!viti i prodhimit dhjetore 2000 e ardhur nga Gjermania Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatic (Cruise Control) ABS ESP (sistem antirreshkitjes) Sendile me fryrje Kondicioner funksional Etj! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT MUNDESI FINANCIMI EDHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 2 600 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim