U SHIT

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Mar 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 900 EUR
U SHIT 12 000 EUR
U SHIT 14 500 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet Mercedes C220CDI “ELEGANCE” i sapo ardhur nga belgjika me dogane te paguar dhe e sapotarguar me letra per 1 vit!Makina disponon Kambio automatike dhe tip-tronic tapiceri lekure e zeze shum e paster pilot automatik (Cruise-control) Sensore parkimi origjinal para-mbrapa clima bi zona Abs ESP sistem antirreshkitjes 10 airbag antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT MUNDESI KREDITIMI DHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 0 EUR
U SHIT 2 950 EUR
U SHIT 1 100 EUR
U SHIT 3 300 EUR
Në fillim