❌E SHITUR❌

6 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 03 Nën 20:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Volkswagen Polo 1.4 TDI Sapoardhur 08 3 200 EUR
U SHIT 3 000 EUR
U SHIT! 2 750 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI Elegance!Viti 2009–196Mije Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator Clima tronic bi zona Sensore parkimi origjinal para-mbrapa disqe alumini origjinal Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 100 EUR
U SHIT 4 700 EUR
U SHIT 3 400 EUR
U SHIT 4 950 EUR
Në fillim