❌E SHITUR❌

8 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Korr 21:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220

Shitet Mercedes Benz C220CDI Blueefficiency i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010–205Mije Km origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster Drita Bi Xenon me vete pozicionim sipas terrenit Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 2 300 EUR
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 2 200 EUR
❌E SHITUR❌ 4 800 EUR
Në fillim