C-class

5 500 EUR

Shitet nga: Flori 14 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
⚠️Mercedez benz
⚠️Km230.000....te vetat origjinale
⚠️C-class 220 CDI
⚠️KW 150 te vetat dhe 100te shtuara ekstra qe shkon ne 250Kw
⚠️Viti-Nentor 2004
⚠️Motor Evo
⚠️Avantgard
⚠️Navigator i madh
⚠️Kambjo Automatike +-
⚠️Sendile me ngorhje
⚠️Fener te zij (Amg) me lup&kseno
⚠️Timon sport (i vogel)
⚠️2 Celsa nje me inox
⚠️Sensor shiu dhe drite
⚠️Vaj filtra motori/Vaj filter kambjo te sapo nderruara me vajin origjinal te Benzit
⚠️Sendilet mbrapa me palosje
⚠️Tapiceria brendshme super e mirmbajtur
⚠️Letra te prera per nje vit
⚠️Disje 18 te mercedezit me goma te reja
📌Shitet per arsye emigrimi
🧷Nr- 0697575676
Cmimi diskutueshem
Leaflet
Në fillim