U SHIT

6 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Dhj 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 500 EUR
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT! 5 200 EUR
U SHIT! 2 950 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDI i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!169Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic navigator me GPS Sendile me ngrohje Pilot Automatik (cruise control) sensore parkimi sensore drite sensore shiu clima digitale bi zona disqe alumini origjinal 4 goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 14 500 EUR
❌E SHITUR❌ 8 700 EUR
U SHIT 1 EUR
Në fillim