❌E SHITUR❌

6 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Qer 10:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 650 EUR
U SHIT 3 800 EUR
“E SHITUR” 2 800 EUR
❌E SHITUR❌ 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200

Shitet Mercedes Benz C200CDI AVANTGARDE i sapo ardhur me dogane te paguar!218.000KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Manuale me 6+1Marshe Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster xhama te zi Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS clima digitale bi zona disqe alumini origjinal te avantgardit 4 goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 500 EUR
E SHITUR 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
U SHIT! 2 650 EUR
Në fillim