Publikuar: Mar 28 2022 08:26

Shitet Rulot ne super gjendje

Publikuar: Mar 28 08:26
Shikime: 297
Shitet Rulot me te gjitha kushtet dhom banjo lavaman frigorifer televizor depozit ujti 200 litra me pomp ruloti eshte 7 metrra e gjat me 2.10cm e gjere esht per 8 persona.Ka dekumentat e rregullta dhe 4 goma te reja.Pres vetem telefonata serjoze jo kurioze.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
297
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683732326

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione