Kamion mercedes benz 13 20

0 LEK

Shitet nga: Danjel 16 Sht 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti 1995 ,dopjo gabin me dy krevate ,gjatesia 12 meter,letra per nji vit ,goma dhe bateri te reja ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike .cmimi i diskutueshem. Nr telefonit 0675466811
Leaflet
Në fillim