Freze dore lombardini valpadana

1 150 EUR

Shitet nga: Soni 02 Pri 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Freza eshte sh e fuqisheme 18-21 dhe shume ekonomike,ndizet nje litar,mundesi motorino,indietro automatike freza stakohet vete,4marsha,bllokazh,punon shume thelle deri 30cm.
Leaflet
Në fillim