Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Moto-Kultivator në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Moto-Kultivator të përdorur dhe të ri në shitje. Blej moto kultivator të ndryshëm në MerrJep.al. Gjeni kultivator nga markat e ndryshme si Imt 509, Lombardini, Goldoni, Maschio 2.50, Gaspardo, Iseki, 186 FA, 173/170F, 178F dhe shumë të tjera me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet ose kërkoni për produktin specifik në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Bleni dhe shisni moto kultivator në tregun më të madhë online - MerrJep.al14 Qer 22:27 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

FREZ ALPEGO 2.5 M

14 Qer 08:45 Moto-kultivatorë  ·  Kukës

bucher me kos

12 Qer 20:14 Moto-kultivatorë  ·  Tiranë

Kultivator

08 Qer 13:09 Moto-kultivatorë  ·  Berat

Frez dore shitet

700 EUR

08 Qer 11:50 Moto-kultivatorë  ·  Berat

Frez dore shitet

700 EUR

05 Qer 12:15 Moto-kultivatorë  ·  Tiranë

gjenerator i vogel

350 EUR

04 Qer 23:40 Auto sallon Moto-kultivatorë  ·  Lezhë

Shitet Freze Italiane 1800 Euro

1 800 EUR

Shitësit të Besuar
04 Qer 22:44 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

SHITET MOTO KULTIVATORE

950 EUR

04 Qer 09:33 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Frez Maschio Sc 260 cm pune me rrull

7 200 EUR

04 Qer 09:33 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Okazion Gaspardo mt mikro dhe pleh monitor v1200

10 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 09:33 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Frez pegoraro (morra) 2.5 m

4 100 EUR

04 Qer 09:30 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Kultivator prashites mbushes, mbathje

290 LEK

01 Qer 18:30 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Kultivator Freze Maschio Gaspardo

9 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 01:38 Auto sallon Moto-kultivatorë  ·  Lezhë

Shitet Freze Italiane

1 EUR

Shitësit të Besuar
31 Maj 09:19 Moto-kultivatorë  ·  Lezhë

Shitet frza

29 Maj 17:45 Moto-kultivatorë  ·  Lezhë

Shitet vetem whatcap

800 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 22:51 Moto-kultivatorë  ·  Lushnjë

Shitet Pluk nardi c 7 origjinal

1 LEK

28 Maj 11:33 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

Frez Lombardini 14 kuaj fuqi

2 000 EUR

26 Maj 23:09 Moto-kultivatorë  ·  Tropojë

Shitet korrse bari

1 500 EUR

25 Maj 13:52 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Frez me spostim 165

160 LEK

25 Maj 07:58 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Plug

24 Maj 13:26 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Plug

21 Maj 20:00 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

Shiten

200 EUR

21 Maj 14:15 Moto-kultivatorë  ·  Kavajë

Mjet bujqesor

2 700 LEK

21 Maj 14:14 Moto-kultivatorë  ·  Kavajë

Mjet bujqesor

2 700 LEK

20 Maj 22:06 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Shitet! Traktor mitsubishi mt18 4×4

4 LEK

20 Maj 19:16 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Freze marca italiane

20 Maj 18:29 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Kutivator 14 kuaj Bertolini

1 200 EUR

18 Maj 11:13 Moto-kultivatorë  ·  Fier

Frez

800 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 03:08 Moto-kultivatorë  ·  Elbasan

Pluk Nardi

111 LEK

17 Maj 09:57 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

Frez sep valpadana 12 cv e re

2 400 EUR

16 Maj 19:27 Moto-kultivatorë  ·  Kukës

Freza 160cm Germany në gjendje pune Mazgit kosov

699 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 16:13 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Disk

1 650 EUR

12 Maj 16:11 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Freze

3 099 EUR

11 Maj 22:32 Moto-kultivatorë  ·  Gjirokastër

kërkoj korrse bari gaspardo 2 metra

1 LEK


Gjithçka që ju duhet për bujqësi në një vend. Shikoni ofertat për kultivator të ndryshëm në shitje dhe gjeni atë që i përshtatet më së miri nevojave tua.


Mijëra njoftime për Moto Kultivator në shitje


MerrJep.al është platforma e duhur për të gjetur të gjitha pajisjet që ju nevojiten për bujqësi e ndër to edhe moto kultivator të ndryshëm. Gjeni Freza, Plug 3 vesh, 4 vesh, Mbjellëse gruri, Pomp spërkatjeje, Freza dore, Frez 250, 150 FA, Makin gruri, nga markat e ndryshme si Imt 509, Lambordini, Maschio, Lemken, Overum, Kverneland, Welger, Gallignani, dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe shit Moto Kultivator në MerrJep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Nëse posedoni moto kultivator të ri apo të përdorur krijoni njoftimet tani dhe shisni shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione