Lezhë | Vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

12 Dhj 14:52 ,

Shitet

20 LEK

19 Dhj 10:33 ,

Toke

1 EUR

07 Gush 07:01 ,

TOKE ARE

1 EUR

11 Qer 00:05 ,

tok

30 EUR

Në fillim