Shtepi private | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi private,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi private Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:20 ,

Shtepi

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sot 17:19 ,

Shtepi

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:44 ,

Shitet Shtepi Private Fushe Preze Tiranë

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:32 Agjent për shitje të pronës ,

SHITET SHTEPI PRIVATE NE DAMJAN (TIRANE)

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:12 ,

Shtepi private me qira Pazari i Ri

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:31 ,

Shitet

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 02:35 ,

Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane

225 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 22:27 ,

Shtepi Private me Qera

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:25 ,

Shtepi private prej 100m2 ne Tirane

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 16:50 ,

me qera 3+1 kati 3 ,shtepi private KODRA PRIFTIT 180m2

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 15:21 ,

Shtepi private per shitje ne Mzez

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:21 ,

Shtepi private prej 54m2 ne Vore

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:22 ,

Shtepi private 120.000 euro , kombinat

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 10:36 ,

Shitet shtepi private ,Laprake.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Qer 15:25 ,

Shtepi private me qera, Rruga Bardhyl.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Qer 09:28 ,

Shitet shtepi private ,Shtish Tufine .

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Qer 08:34 ,

Jepet shtepi me qera garsoniere

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
08 Qer 19:49 ,

Shtepi private jepet hyrje me qera ne katin e 2

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Qer 15:24 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Qer 09:37 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Qer 18:53 ,

Shtepi

50 LEK

Numri i dhomave: 2,5
04 Qer 09:50 ,

Jepet me qera shtepi private ne Selite!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Qer 17:22 ,

SHITET VILE 3-KATESHE NE KAMEZ !!!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Qer 14:29 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Qer 14:27 ,

Shtepi private

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
03 Qer 14:18 ,

Okazion Jap shtepi private 1+1 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Qer 10:23 ,

Jepet me qera gasoniere

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi private | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione