Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Përmet | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 20:23 ,

apartament ne shitje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Qer 10:23 ,

Shtepi pushimi

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
09 Pri 18:38 ,

Apartament 2 plus 1 Kelcyre

33 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Mar 04:07 ,

Shtepi Falas ne ruajtje Radhime Vlore

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Nën 17:10 ,

Shitet shtepi me gjithe toke

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
17 Nën 20:55 ,

shtepi

17 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Gush 18:18 ,

Jepet me Qere per pushime

Numri i dhomave: 2
27 Korr 19:57 ,

Apartament ne shitje

220 000 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Qer 09:53 ,

Shitet shtepi+dyqan

62 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
15 Shk 01:10 ,

new open building

6 000 LEK

Numri i dhomave: 3
08 Sht 20:54 ,

Shitet Apartament

200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
02 Sht 14:44 ,

Shitet Apartament

200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
30 Pri 13:17 ,

permet

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Jan 22:38 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
07 Jan 20:13 ,

kelcyre

Numri i dhomave: 3
07 Jan 18:25 ,

Shitet objekti 500m2 + obor 500m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
20 Korr 16:43 ,

Kelcyre

Numri i dhomave: 4
19 Qer 13:25 ,

Shtiet apartament per banim ose dyqan

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Mar 13:47 ,

OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

1 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
24 Mar 13:29 ,

shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: > 10
20 Jan 13:03 ,

Kelcyre

Numri i dhomave: 3
04 Tet 22:18 ,

shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Sht 09:14 ,

Shes shtepi ne Permet

19 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Gush 20:20 ,

Shitet shtepi tip vile

Numri i dhomave: 3,5
28 Nën 18:17 ,

Shtëpi dhe lokal gjithsej 327m2 kelcyre

17 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
22 Dhj 11:09 ,

Shtepi prej 120 m2 ne Permet

35 000 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione