Blej Objekte të Huaja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Bleni dhe shisni objekte të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Shikoni njoftimet për objekte biznesi, lokale, biznese, pajisje të ndryshme që mund të ju duhen. Gjeni pajisje dhe objeke të ndryshme duke filtruar njoftimet në bazë të çmimit ose kërkoni në kutinë e kërkimit.

01 Korr 21:19 ,

Bilardo

1 000 EUR

20 Qer 21:34 ,

LOKAL NE SHITJE Fier

160 000 EUR

11 Qer 17:22 ,

Mudhi kafe

20 000 LEK

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të objekteve, apartamenteve, studiove, lokaleve, dhe apartamente të të gjitha kategorive. 

Blej Objekte, Lokale, Apartamente në MerrJep.al

Nëse jeni duke kërkuar për objekte, apartamente, lokale, studio, apo pajisje tjera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet me karakteristikat e objektit si ndërtesë e re, me pishinë, me ballkon apo terracë, apartament, me ashensor, shtëpi e veçuar, hapësirë parkimi, garazh, sipërfaqe ujore, qendër kryesore, zonë rekreative, vend për skijim dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit objekte, lokale apo apartamente në MerrJep.al

Nëse posedoni lokale apo objekte të ndryshme që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime lehtë dhe shpejtë duke plotësuar formularin me informata rreth objektit që dësironi ta shisni.


Në fillim