Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Cimer/e | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:50 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, PLAZH - DURRES

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:50 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, VOLLGA-DURRES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:07 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 18:57 Apartamente , Durrës

Shitet Dubleks Me Pishine

170 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Në fillim