Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera shkembi kavajes | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Durrës , 94
Tiranë , 3
Dibër , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera shkembi kavajes,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me qera shkembi kavajes Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:09 ,

Apartment qera Ditore Shtepi pushimi

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 15:11 ,

JEPET GARSONIERE ME QERA TEK SHKEMBI KAVAJES!!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:49 ,

shtepi pushimi

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:34 ,

Banes pushimi me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 08:34 ,

Banes pushimi (garsionere) me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
21 Qer 13:04 ,

Jepet me qera 1+1 Shkembi Kavajes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
20 Qer 20:22 ,

Jeper Apartament Plazhi me Qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
19 Qer 14:55 ,

Jepet Apartament Plazhi Me Qera ne Durres

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
18 Qer 03:22 ,

Jepen me qera apartamente per pushime / plazh

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 21:36 ,

Jepet Apartament Plazhi Me Qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
09 Qer 07:34 ,

Apartament me qera Shkembi i Kavajes Apartament pushimi

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Maj 19:50 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Maj 12:34 ,

Apartament 1+1 me qera tek Shkembi Kavajes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
19 Pri 23:02 ,

Jepet me qera për Pushime / Plazh 1+1

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
02 Sht 10:24 ,

Apartament plazhi 13€ nata tek shkembi i kavajes

13 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Gush 20:04 ,

Jepet me qera banese me 1 dhome (garsionere)

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Gush 21:26 ,

Banese me 2 dhoma jepet me qera

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Gush 14:33 ,

Jepet Apartament Plazhi me Qera ne Durres

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
21 Korr 18:54 ,

Apartament me qera ditore, ose shitet

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
02 Korr 18:47 ,

Apartament Plazhi me qera ne Durres

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
22 Qer 16:45 ,

Apartament me qera ditore tek Shkembi Kavajes

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Qer 15:18 ,

Apartament Plazhi me Qera ne Durres

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
08 Qer 11:54 ,

Apartament ne plazh ( shkembi kavajes)

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Pri 00:03 ,

Apartament plazhi 12€ nata tek shkembi i kavajes

12 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Shk 01:04 ,

Shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3
08 Tet 14:12 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Gush 23:35 ,

Jep me qera shpi shkembi kavajes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
10 Gush 13:22 ,

Apartamente me qera

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera shkembi kavajes | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione