Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fruta perime - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fruta perime ,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fruta perime Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 23:00 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan me Qera

29 Maj 22:55 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan me Qera

20 000 LEK

29 Maj 00:39 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan Me Qera

20 000 LEK

19 Maj 18:40 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Fruta Perime ne shitje

15 Maj 15:26 Shërbime  ·  Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Tiranë

Shitet biznes Fruta Perime

2 800 EUR

13 Maj 18:13 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Guinea Pig per adoptim

5 000 LEK

08 Maj 14:01 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznesin okazjon

2 000 EUR

23 Pri 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S Class 5.5Benzine

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 18:07 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Mandoline

5 800 LEK

12 Pri 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  560  ·  Tiranë

S CLASS 5.5 FULL ��✅✅

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 11:03 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biznesi Market&fruta perime

20 000 EUR

07 Pri 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550 L gjendje perfekte. Mundsi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:21 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion!!! Shtreter per fruta - perime

500 EUR

29 Mar 21:45 Të tjera  ·  Tiranë

Rafte

500 LEK

27 Mar 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

OKAZION GLC 2021 ✅✅

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Mar 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

SHITET S 550 BENZINE ✅✅

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550L Benzin-gaz shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 15:22 Punë  ·  Bujqësi  ·  Tiranë

Shitese

19 Jan 21:46 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

X5M Fabrike Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 21:02 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

X5M ( fabrike ) gjendje perfekte

1 EUR

19 Nën 20:05 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

A8 3.0tdi shitet-nderrohet

1 EUR

10 Nën 17:05 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shtrydhese centrifugale

12 000 LEK

28 Tet 14:50 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KERKOHET BASHKPUNTOR NE KRIJIM WEBI

750 EUR

11 Tet 14:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.0naft shitet-nderrohet

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fruta perime | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione