Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartamet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartamet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 16:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Japim me qira apartament 2+1 tek Piazza

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 15:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+1 NE DON BOSKO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 BOSH ,PER ZYRA .

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:15 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 12:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartamet 2+1 Fusha e Aviacionit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:21 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartamet me qera 2+1 tek Kristal Center

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit (ID 41216

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
20 Pri 20:12 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5 s-line Premium plus 2016

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 400 EURO 21 DHJETORI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
20 Pri 13:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 700 EURO KOMPLEKSI DELIJORGJI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
20 Pri 13:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 600 EURO INXHINJERIA NDERTIMIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 1+1 me qera Don Bosko Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
18 Pri 11:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
18 Pri 11:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
18 Pri 11:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
18 Pri 10:26 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Apartamet me qera 2+1

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 15:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
12 Pri 10:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
12 Pri 09:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet me qera 2+1 tek Kristal Center

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 10:42 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera 5 Maj tek Concord Center

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Pri 15:16 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartamet me qera 2+1 tek Pazari i RI

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Pri 14:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PARALLEL LIVING DON BOSKO

143 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
07 Pri 10:35 Apartamente  ·  Tiranë

Super apartamet 2+1 me qira ne Astir

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Pri 16:55 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 87m2 tek ish profarma

Numri i dhomave: 2
04 Pri 09:37 Apartamente  ·  Tiranë

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 14:26 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 per qira astir

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 09:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartamet 1+1 Shkolla e Baletit

390 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
26 Mar 14:03 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Mar 06:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartamet 2+1 me qera tek fabrika e miellit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
25 Mar 10:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartamet 2+1 Shkoze

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
24 Mar 10:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepete me qera apartamet 1+1

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartamet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione