Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ml - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ml,kategori,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ml Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Qer 00:19 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tepelenë

Range Rover VOGUE

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 15:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

U shit

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tepelenë

Mercedes E250 Shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Tepelenë

Shitet ML 2700

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tepelenë

ML 270 CDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 12:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tepelenë

ML 270 CDI

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

Mersedes Benz ML 320 Cdi 4 Matic

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 05:02 Të tjera  ·  Tepelenë

Mercedes Benz ml 280

160 LEK

09 Sht 20:39 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tepelenë

Shitet

170 LEK

20 Korr 23:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Tepelenë

Ml 270

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Tepelenë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Tepelenë

Mercedes ML270 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:47 Makina  ·  Tepelenë

Mercedes ML 270 diesel -03

5 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ml | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ml ml Ml ML ml Ml ML Ml Ml Ml

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione