Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skateboarde, Rrollerka dhe pajisje tjera në shitje


Gjej roller-ka, skateborde, hoverboard, dhe patina të ndryshme në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për hoverboard të ndryshë, monopad, patina, helmeta, ulëse për hoverboard, waveboard, dhe shumë pajisje tjera të reja dhe të përdorura në shitje me çmimet më të arsyeshme.Dje 13:37 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

MONOPATINE

1 000 LEK

Dje 13:37 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

SKATEBOARD

2 000 LEK

24 Maj 00:40 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Skuter Xiaomi Essential me bateri 30 km/ore

20 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Maj 17:55 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Durrës

Mono Patina

4 500 LEK Çmimi me zbritje

10 Maj 14:42 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Scooter propete ne gjendje te mire .

150 EUR

04 Maj 11:57 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Patina dhe mbrojtese gjunjesh dhe bryli

110 EUR

01 Maj 15:39 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Fier

Overboard

150 LEK Çmimi me zbritje

22 Mar 23:51 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

shitet scooter robot

280 EUR

04 Mar 13:47 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Rrota crivit

2 000 LEK

04 Mar 13:41 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Roller

3 000 LEK

12 Shk 16:39 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

overboard

140 EUR

11 Jan 20:23 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Scooter Electric Razor

130 EUR

24 Dhj 21:32 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Howerbord Pro

140 EUR

08 Dhj 14:00 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Overboard

9 000 LEK

25 Tet 10:05 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

prsh kerkoj te blej skuter

20 000 LEK

26 Sht 23:12 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

skateboard elektrik

370 EUR

03 Korr 18:58 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Hoverboard super oferteRED5

9 900 LEK

28 Maj 10:06 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Fier

cader kampingu

80 000 LEK

25 Maj 04:35 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Hoverboard

9 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 22:43 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Vlorë

hoverboard i ri kutie diskutohet

100 EUR Çmimi me zbritje

27 Mar 09:24 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Monopatine

110 EUR

09 Shk 17:30 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Shkodër

Ski

01 Shk 13:03 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Elbasan

Overboard

120 LEK

18 Jan 10:32 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Patina

2 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Dhj 05:59 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

SKAFANDER me MASKE 65mij lek

6 500 LEK

04 Nën 12:08 Dyqan Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Motor Elektrik City Coco i Ri

1 700 EUR

Shitësit të Besuar
17 Tet 10:53 Dyqan Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Motor Electric Harley

1 700 EUR

Shitësit të Besuar
15 Tet 22:31 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Hoverbord PRO

150 EUR

09 Tet 23:39 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Shiten 4 Pale Patina

15 EUR

24 Sht 14:35 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Skrapar

hoverboard 6.5 inch

40 EUR


Kërkoni për pajisje sportive si Skateborde apo patina ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej pjesë të ndryshme si hoverboard, skateboarde, patina, rrollerka, monopad dhe të tjera në shitje.


Blej Skateboard dhe Patina të ndryshme


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për pajisje të ndryshme sportive të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për hoverboard të ndryshëm, monopad, patina, helmeta, ulëse për hoverboard, waveboard, trotinet, City roller, skateboard elektrik, self balanc, monopatina dhe shumë të tjera në shitje. Gjej pajisje sportive dhe pjesë të ndryshme për pajisje sportive në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pjesë dhe pajisje sportive si rollerka dhe skateboard të ndryshëm.


Shit Pajisje sportive të ndryshme


Nëse posedoni të ndryshme sportive si skateboard, hoverboard apo rollerka, që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani duke plotësuar formularin me të dheënat e produktit qëdëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione