Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Roller-ka dhe Skateboard-e Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Korr 13:14 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

SKATEBOARD

2 000 LEK

21 Korr 13:14 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

MONOPATINE

1 000 LEK

05 Korr 19:13 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Scooter propete ne gjendje te mire .

120 EUR Çmimi me zbritje

27 Qer 22:58 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Scooter ne super gjendje

150 EUR

23 Qer 20:23 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Howerbord Pro

140 EUR

08 Qer 13:09 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Patina

60 EUR

05 Qer 09:46 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Shitet monopatine ninebot

250 LEK

03 Qer 13:17 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Skates

60 EUR

24 Maj 00:40 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Skuter Xiaomi Essential me bateri 30 km/ore

20 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 11:57 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Patina dhe mbrojtese gjunjesh dhe bryli

110 EUR

22 Mar 23:51 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

shitet scooter robot

280 EUR

04 Mar 13:47 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Rrota crivit

2 000 LEK

04 Mar 13:41 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Roller

3 000 LEK

12 Shk 16:39 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

overboard

140 EUR

11 Jan 20:23 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Scooter Electric Razor

130 EUR

08 Dhj 14:00 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Overboard

9 000 LEK

25 Tet 10:05 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

prsh kerkoj te blej skuter

20 000 LEK

26 Sht 23:12 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

skateboard elektrik

370 EUR

03 Korr 18:58 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Hoverboard super oferteRED5

9 900 LEK

25 Maj 04:35 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Hoverboard

9 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 09:24 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Monopatine

110 EUR

18 Jan 10:32 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Patina

2 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Dhj 05:59 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

SKAFANDER me MASKE 65mij lek

6 500 LEK

04 Nën 12:08 Dyqan Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Motor Elektrik City Coco i Ri

1 700 EUR

Shitësit të Besuar
17 Tet 10:53 Dyqan Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Motor Electric Harley

1 700 EUR

Shitësit të Besuar
15 Tet 22:31 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Hoverbord PRO

150 EUR

09 Tet 23:39 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Shiten 4 Pale Patina

15 EUR

16 Korr 14:24 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Okazion scooter elektrik 1 javë i përdorur

450 EUR

15 Korr 13:07 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Okazion scooter elektrik 1 javë i përdorur

480 EUR

12 Korr 15:11 Roller-ka dhe Skateboard-e  ·  Tiranë

Scooter elektrik

500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione