Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Kampimi apo për Aktivitete në Natyrë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej gjithçka që ju duhet për kampim apo aktivitete të ndryshme në natyrë. Shiko njoftimet për tendë kampingu, çantë shpine, zgara, dylbi, dyshek alpin, metal detektor, termus plazhi, sleeping bag dhe shumë pajisje tjera në shitje për kampim dhe aktivitete të ndryshme në natyrë.21 Maj 11:50 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Lushnjë

dyshek me ajer

3 LEK

13 Maj 23:53 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

sleeping bag

50 EUR

13 Maj 23:52 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Sleeping Bags

5 000 LEK

09 Pri 07:16 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Bulqizë

5cl

56 000 EUR

27 Mar 22:15 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Kukës

USB LED Table Lamp

11 EUR

27 Mar 18:56 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Shitet Bombul gazi

25 EUR

19 Mar 15:41 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Cader kampingu

120 EUR

03 Mar 19:16 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Beach umbrella

15 EUR

01 Mar 10:02 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Telekomandë droni

10 LEK

22 Shk 13:56 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Korçë

Dylbi ruse 8x30

100 EUR

10 Shk 21:15 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Detektor Floriri

350 EUR

27 Sht 01:36 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Has

Ghgghxc

1 LEK Çmimi me zbritje

18 Gush 23:39 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Durrës

Tende Kamping

1 200 EUR

18 Gush 02:24 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Dyshek me ajir superdopio

5 490 LEK

09 Gush 14:05 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Dyshek me ajir tek

2 990 LEK

09 Gush 14:05 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Dyshek me ajir dopio intex

4 490 LEK

05 Gush 17:08 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Qese me vakum

1 690 LEK

31 Korr 12:03 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Shes varke me motorr

680 EUR

25 Korr 13:48 Kampim dhe aktivitete në natyrë  ·  Tiranë

Tavolina kampingu

2 500 LEK


Dëshironi të kaloni kohë në natyrë me shoqëri apo me familje? Gjej gjithçka që ju duhet për kampim dhe për aktivitete tjera në natyrë në MerrJep.al. Shiko njoftimet tani për pjesë dhe pajisje të ndryshme për aktivitete në natyrë.


Blej pajisje kampimi apo aktivitete të ndryshme në natyrë


Gjej pajisje të ndryshme kampimi dhe për aktivitete të ndryshme në natyrë me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për tendë kampingu, çantë shpine, zgara, dylbi, dyshek alpin, metal detektor, termus plazhi, sleeping bag, çader plazhi, busull, zgarë me qymyr, teleskop, çantë alpinizmi, syze alpine, patika për hiking, trampolinë, dhe shumë pajisje tjera kampimi dhe për aktivitete tjera në natyrë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Shit pajisje për kampim dhe aktivitete në natyrë


Nëse posedoni pajisje dhe pjesë të ndryshme që mund ti duhen dikujt për kampim apo për aktivitete tjera në natyrë, krijo njoftime në MerrJep.al për të shitur ato pajise shpejtë dhe lehtë. Shpërndaj njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë në Shqipëri - MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione