Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

biciklet - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe biciklet,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj biciklet Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Shk 15:27 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Vlorë

Biciklet me bateri

650 LEK

23 Jan 10:01 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklete me bateri

2 200 EUR

16 Jan 18:23 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Vlorë

biciklet

10 000 LEK

15 Tet 15:12 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  BMX  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklet BMX

49 EUR

12 Tet 13:02 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  BMX  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Biciklet

5 000 LEK

07 Sht 17:05 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet

1 300 EUR

01 Sht 15:33 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Giant  ·  Vlorë

Giant

1 300 EUR

25 Gush 16:27 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Giant

1 300 EUR

13 Korr 13:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Ghost  ·  Vlorë

Biciklet Palestre

7 000 LEK

02 Pri 18:25 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Vlorë

Biciklet 50 mij lek

5 000 LEK

22 Shk 20:45 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Voodoo 2022

550 EUR

21 Shk 16:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Vlorë

Biciklet 50 mij lek

5 000 LEK

31 Dhj 00:24 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklet CUBE

270 EUR

02 Dhj 14:39 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Vlorë

MTB Mongoose 50 mij leke

5 000 LEK

14 Nën 15:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklet

175 EUR

25 Sht 15:16 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Vlorë

Biciklet 28-ce

4 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Gush 15:58 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklet

1 500 LEK

30 Gush 15:45 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biçiklet

12 000 LEK

28 Korr 19:36 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

SHITET BICIKLET TRINITY

200 EUR

03 Maj 01:24 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Vlorë

biciklet city bike me bateri

500 EUR

18 Dhj 14:30 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Scott  ·  Aspect  ·  Vlorë

Mountain Bike 30 mij lek

3 000 LEK

16 Dhj 11:46 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  TREK  ·  Marlin  ·  Vlorë

Biciklet kursi 80mij lek

8 000 LEK

12 Nën 06:29 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet

650 EUR

16 Gush 18:13 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Vlorë

Okazion

150 EUR

14 Gush 13:31 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Beretta  ·  Vlorë

Biciklet

80 EUR

01 Gush 12:56 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  BMX  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Okazion

150 EUR

31 Korr 14:25 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Vlorë

Okazion

150 EUR

30 Korr 21:33 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cross  ·  Crosscycle  ·  Vlorë

Okazion

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj biciklet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione