Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Karte zeri Steinberg UR-RT2

275 EUR

Dje 23:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Midi 61 Nektar Impact LX61+ E

170 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:04 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare Akustike e Re

150 EUR

Dje 21:56 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Tiranë

Tastjere organo yamaha psr 175

170 EUR

Dje 14:16 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare elektrike OKAZION

180 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:26 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare Elektrike

10 000 LEK

25 Maj 08:12 Të tjera  ·  Tiranë

Amplifikator Yamaha 120W

10 EUR

24 Maj 19:07 Tupana dhe Shkopinj  ·  Tiranë

Millenium 150 drums

290 LEK

23 Maj 21:59 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Paisje Dj profesionale FBT ,LEM

750 LEK

22 Maj 23:50 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare akustike

130 LEK

22 Maj 22:04 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Tiranë

Pa x 3 korg

1 200 EUR

21 Maj 12:35 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Casio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO CASIO

450 EUR

21 Maj 12:34 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO YAMAHA

550 EUR

21 Maj 12:33 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO YAMAHA

450 EUR

21 Maj 11:44 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Neumann U87AI

1 000 EUR

17 Maj 17:56 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Roland TR-707

450 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 17:56 Tupana dhe Shkopinj  ·  Tiranë

Roland TR-626

200 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 21:11 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Kontroller Roland 808

900 EUR

16 Maj 14:59 Të tjera  ·  Tiranë

Sisteme audio per bar kafe lounge bar etj

450 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione