Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis për Pajisje dhe Aparate Shtëpiake


Keni probleme me ndonjë pajisje në shtëpinë tuaj? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni kompani që ofrojnë shërbime për rregullimin e pajisjeve të teknikës së bardhë dhe aparateve shtëpiake. Gjeni njoftime për kompani servisimi në Tiranë, Elbasan, Durrës, Shkodër dhe të gjitha qytetet tjera të Shqipërisë.19 Shk 21:21 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Korçë

Ekspres mulli kafeje

1 111 LEK

06 Shk 19:22 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Durrës

Ekspres kafeje

1 LEK

05 Shk 18:50 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Durrës

Makineri akuli

1 LEK

05 Shk 18:44 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Durrës

Ekspres kafeje

1 LEK

19 Jan 19:09 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Tiranë

Tavolin

70 EUR


MerrJep.al ju bënë më të lehtë gjetjen e kompanive që ofrojnë shërbime të ndryshme si rregullimii pajisjeve nga të teknikës së bardhë, lehtë dhe shpejtë nga shtëpia juaj. Shiko njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online në Shipëri - MerrJep.al.


Servis për pajisje shtëpiake


Nëse keni nevojëpër ndonjë shërbim në shtëpinë tuaj për rregullimin e pajisjeve të ndryshme MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për shërbime si servise elektroshtëpiake, riparim për lavatriçe, lavastovilje, frigorifer, bojler, ekspres kafeje, radiator, kondicioner, dhe shumë shërbime të tjera për pajisjet tuaja shtëpiake.


Blej pjesë këmbimi për aparate shtëpiake


Gjeni pjesë dhe pajisje këmbimi të ndryshme për pajisjet tuaja shtëpiake. Shiko njoftimet për pajisje të ndryshme shtëpiake si për Lavatriçe, Lavastovilje, frigoriferë, frizë, ngrohëse, kamina, klima/kondicioner, dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. FIltro njoftimet apo kërkoni për pajisjen që ju duhet dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione