Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mikrovalë dhe Furra ne Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Gorenje , 24
Beko , 35
Gorenje , 1
Bosch , 16
Samsung , 22
Whirlpool , 13
Alfa Term , 3

Gjeni mikrovalë dhe furra, sobe gatimi të reja dhe të përdorura në shitje. Filtroni njoftimet apo kërkoni për mikrovalen përkatëse që ju nevojitet. Shiko njoftimet për mikrovalë Gorenje, fuego, samsung, Iskra, beko, bosch, alfa term, dhe shumë të tjera në shitje. Bleni dhe shisni furra dhe mikrovale të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.
Sot 11:36 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Stof

170 EUR

Dje 19:24 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furre Nardi 1850 vat

5 000 LEK

Dje 13:16 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe my dy vatra me gaz

25 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 13:21 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ASPIRATOR ZGARE

3 500 LEK Çmimi me zbritje

22 Pri 06:12 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparat per kafe filter

50 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 11:42 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Delimano Tenxhere ��

105 EUR

19 Pri 20:56 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Miele furre inkaso

250 LEK

09 Pri 09:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furre me gaz.

75 000 LEK

07 Pri 10:48 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Candy  ·  Tiranë

Stofe Candy me gas dhe electric.

75 EUR

01 Pri 06:41 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furre

5 000 LEK

31 Mar 16:40 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sobe Beko 4 vatra korent

1 LEK

28 Mar 06:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GoRiparime Elektroshtepiake

3 000 LEK

26 Mar 18:38 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet furre + pjanure ne gjendje shum te mire

30 000 LEK

26 Mar 18:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet furre + pjanure ne gjendje shum te mire!!

30 000 LEK

24 Mar 19:41 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

�� SHES FURRE AEG

14 900 LEK

19 Mar 13:46 Furra dhe mikrovalë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Baniomaria

400 LEK

16 Mar 16:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe beko

13 Mar 19:56 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe , furre dhe pianure AEG ����

320 LEK

03 Mar 13:03 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sobe kumtel

5 000 LEK

03 Mar 11:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet mikrovale De Longhi

60 EUR

25 Shk 00:55 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sobe gatimi me vatra elektrike

20 000 LEK

23 Shk 12:04 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  LG  ·  Tiranë

Mikrovale

150 EUR

22 Shk 13:49 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Micronde (Mikrovale) gjendje super si e re

60 EUR Çmimi me zbritje

22 Shk 12:46 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

20 000 LEK

21 Shk 10:15 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mikrovale

3 000 LEK

17 Shk 02:23 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furre Luxell me pianure

10 000 LEK

16 Shk 12:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furre Luxell me pianure

8 000 LEK

09 Shk 20:47 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET SOBA E PERDORUR NE GJENDJE PUNE

12 000 LEK

06 Shk 19:12 Furra dhe mikrovalë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET SOBA E PERDORUR NE GJENDJE PUNE

12 000 LEK

06 Shk 19:12 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET SOBA E PERDORUR NE GJENDJE PUNE

12 000 LEK

06 Shk 19:01 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET SOBA E PERDORUR NE GJENDJE PUNE

12 000 LEK

04 Shk 19:24 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet sobe me dru

25 000 LEK

02 Shk 15:02 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sobe e re beko e pa perdorur , okazion

210 LEK

30 Jan 22:28 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet furre druri per pizza dhe tava.

120 000 LEK

30 Jan 14:10 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Furre

8 000 LEK

27 Jan 08:58 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe Beko

100 LEK Çmimi me zbritje

20 Jan 08:56 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Barbekju me korrent

4 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Jan 09:16 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Furrë

5 000 LEK

12 Jan 13:54 Furra dhe mikrovalë  ·  Bosch  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

400 EUR


MerrJep.al ju ofronë një përzgjehdje të madhe të mikrovalave dhe furrave nga maka më të njohura. Shiko me mijëra njoftime për furra dhe mikrovalë të ndryshme në shitje në MerrJep.al.Blej Furrë dhe Mikrovalë në shitje në MerrJep.al


Gjeni me mijëra njoftime për mikrovala, sobe gatimi dhe furra nga markat e ndryshme si Gorenje, Bosch, Beko, Alfa term, Fuego, Samsung dhe shumë të tjera. Gjeni ofertat më të mira për mikrovalë, sobë gatimi, furrë pice, furrë me korrent, pjanure, sobe dhe pjanure, furre dhe pjanure, sobe me gaz, pjanure me gaz, stuf me gas, ngrohëse fast food, furr druri dhe shumë të tjera me çmimet më të arsyeshme.


Nëse posedoni mikrovala dhe furra të ndryshme që dëshironi të shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani me të dhënat e produktit dhe gjeni blerësit e interesuar shpejtë dhe lehtë në mesin e mijëra vizitorëve në ditë në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione