Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Fshesë me korrent në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Kirby , 14
Fantom , 1
Samsung , 13

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të fshesave me korrent. Shiko njoftimet për fshesa me korrent nga markat e ndryshme si Kirby, Beko, Samsung, Fuego, Panasonic, dhe të tjera. Filtro njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për fshesë me korrent që ju nevojitet dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve.Sot 13:38 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super Fshese

9 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Sot 13:34 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  RainBow  ·  Durrës

FSHESA GJERMANE

8 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
20 Maj 21:34 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese me korrent (pothuajse e re)

9 900 LEK

19 Maj 16:55 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ritello R2 e re ne kuti

1 200 EUR

Shitësit të Besuar
16 Maj 20:56 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Robot Hisense RVCG 144AB

160 EUR

13 Maj 22:50 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten 2 Aspiratore kuzhine

32 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 16:37 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fshese me korrent

4 000 LEK

26 Mar 14:04 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Ritello Pastrues ajri

1 100 EUR

Online
24 Mar 12:40 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fshes korendi

15 Mar 12:39 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Hekuran philips

2 500 LEK

12 Mar 17:29 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese korenti e re

9 000 LEK

11 Mar 18:33 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Fshes me avull

08 Mar 16:24 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Koke fshese korenti

900 LEK

04 Mar 17:06 Fshesë me korrent  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

02 Mar 22:50 Fshesë me korrent  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

01 Mar 15:45 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

29 Shk 07:41 Fshesë me korrent  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

26 Shk 17:37 Fshesë me korrent  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

25 Shk 20:06 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET FSHESE ME KORENT; GJERMANE

4 000 LEK

23 Shk 21:40 Fshesë me korrent  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

19 Shk 18:04 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Karcher Fshes per Larje

200 EUR

14 Shk 13:56 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese me Korent - Gjendje te mire

10 000 LEK

07 Shk 15:36 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  RainBow  ·  Tiranë

fshese-korenti-vertikale-rowenta

3 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Jan 01:10 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ritello

950 LEK

13 Jan 20:45 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

800 EUR Çmimi me zbritje

04 Jan 21:39 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese me korent(me avull)

90 EUR

20 Dhj 10:28 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Robot Pastrimi Ximei

40 EUR

18 Dhj 12:42 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese me korent(me avull)

100 EUR Çmimi me zbritje

14 Dhj 10:37 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

RITELLO R2

1 300 EUR

20 Nën 18:42 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

1 300 EUR

16 Nën 23:53 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dyson v6

400 EUR

09 Tet 14:50 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fshese korenti gjermane

7 000 LEK

07 Tet 15:56 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet ritello R2 premium edition

2 100 EUR

04 Tet 11:05 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fshes + laresme korrent Bosch

38 000 LEK

18 Sht 23:14 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Fshesë me korrent Dyson Cordless

200 EUR

16 Sht 18:00 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fshese me korent bosch(made in germany

5 000 LEK

26 Gush 13:01 Fshesë me korrent  ·  Kirby  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

Shitet vivenso

1 200 EUR

18 Gush 14:33 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fshese robot Rowenta rr8577wh seria 75s

550 EUR


Gjej fshesa me korrent, fshese me vakum nga markat më të njohura si Kirby, Beko, Samsung, Fuego, Panasonic, dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet dhe gjej fshesën që i përshtatet nevojave tuaja.


Blej fshesë me korrent në Merrjep.al


Jeni duke kërkuar për fshesë me korrent? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të pajisjeve shtëpiake ndër to fshesa me korrent nga më të ndryshmet, si fshesa profesionale per larje tapicerie, fshese me avull, fshese profesionale gjermane, aspirator për pluhura, fshese me korent multifunksionale, dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për fshesën që ju nevojitet dh gjeni ofertat më të mira.Blej dhe shit fshesa me korrent


Posedoni fshesa me korrent të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shpërndaj njoftime tani në mesin e mijëra vizitorë në tregun më të madhë online. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e fshesës me korent.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione