Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Dhj 20:13 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Shitet

130 EUR

04 Dhj 15:27 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilje tv , kundrabufe

10 000 LEK

30 Nën 17:48 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Shiten Tavolina dhe Karrige zyre

230 000 LEK

17 Tet 00:50 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Minibar tv

20 000 LEK

15 Tet 13:29 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Minibar tv

20 000 LEK

01 Tet 09:51 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilie

150 EUR

16 Sht 12:32 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilie

130 EUR

28 Shk 21:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilje kompjuteri + 2 karrike

6 000 LEK

28 Nën 17:07 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Minibar

50 EUR

08 Maj 02:01 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilje TV

20 000 LEK

06 Maj 18:29 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Minibar

20 000 LEK

08 Mar 13:21 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilje

350 LEK Çmimi me zbritje

07 Mar 18:22 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Tavoline televizori

5 000 LEK

31 Maj 12:29 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Shitet mini bar

12 000 LEK

20 Maj 08:07 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Shitet minibar

350 LEK

27 Jan 14:49 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mini bar

250 EUR

08 Korr 15:49 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Tavoline televizori italiane

32 000 LEK

05 Mar 13:40 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Durrës

Mobilje

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione