Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyrje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyrje,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Hyrje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Qer 08:38 Apartamente  ·  Lushnjë

Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi Palmave, Lushnje

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
20 Pri 00:19 Apartamente  ·  Lushnjë

Shitet apartament 1+1 Lushnje

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
20 Pri 00:17 Apartamente  ·  Lushnjë

Shitet Papafingo ndodhur te Spitali Lushnje.

Numri i dhomave: 3,5
Online
14 Mar 01:25 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shitet shtepia private 2kateshe te bulevardi I palmave lushn

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 22:10 Apartamente  ·  Lushnjë

SHITET OSE NDERROHET APARTAMENT

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
21 Dhj 11:04 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shtëpi dhe tokë

2 EUR

01 Dhj 19:48 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shitet shtepi pent House

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
25 Tet 10:09 Vila  ·  Lushnjë

Shitje hoteli

220 000 EUR

12 Maj 22:13 Apartamente  ·  Lushnjë

hyrje 2+1 me qira rruga asim vokshi, pran harr

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
24 Pri 23:41 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Pjese kembimi range rover 3.0 nafte 2017

13 Jan 10:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Okazion ���� 4 touran

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 09:32 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lushnjë

Jepet me qira ne Lushnje

4 500 LEK / muaj

22 Sht 14:26 Vila  ·  Lushnjë

Shitet Vile me: 3 dyqane, hyrje 1+1, hyrje 4+1

17 Jan 13:33 Shtëpi  ·  Lushnjë

shes apartament 1+1+ballkon+anek ,kati i dyte/kolonje lushnj

Numri i dhomave: 2
13 Jan 22:34 Apartamente  ·  Lushnjë

SHITET HYRJE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
10 Jan 23:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

toke bujsore

13 Nën 18:12 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shitet Shtëpi - kati 4 në qendër Lushnje

29 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Gush 17:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

45 000 000 LEK

03 Gush 17:47 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

40 000 000 LEK

30 Maj 07:48 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Toke 7000m2 me vresht me rrush Tavoline me sere

45 000 EUR

18 Mar 17:48 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Lushnjë

Fito dollare nga shtepia

15 Mar 04:34 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shitet shtepi ne lushnje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Dhj 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

B class automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Dhj 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

Mercedes BKlas automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 10:07 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shiten hyrje pallati te AZA

Numri i dhomave: 3
26 Nën 18:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

20 Nën 22:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

20 Nën 22:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

19 Nën 18:49 Shtëpi  ·  Lushnjë

okazion!!shes shtepi apartament 1+1, 60 metro katr

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Tet 12:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

27 Tet 18:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

22 Tet 18:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Okazion

19 Tet 11:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lushnjë

Toke Truall Divjake

1 EUR

04 Gush 09:55 Apartamente  ·  Lushnjë

shitet yrje apartament 1+1 qender kolonje lushnje

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Qer 11:15 Shtëpi  ·  Lushnjë

Vile - shtepi

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
04 Qer 20:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Pomp traktori

500 000 LEK

11 Pri 21:47 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shtepi private

35 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
12 Mar 21:22 Shtëpi  ·  Lushnjë

HYRJE NE PALLAT + TOKE ME VRESHT= KOLONJE LUSHNJE

Numri i dhomave: 2
23 Shk 03:20 Apartamente  ·  Lushnjë

shitet yrje apartament 1+1 qender kolonje lushnje

14 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyrje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione