Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pezho - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pezho,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pezho Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 07:31 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Krujë

Mercedez benz OKAZION

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 08:39 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Krujë

Ford

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:29 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Krujë

Rrisni ndjekesit

24 Tet 19:36 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Pjes kembimi te reja e te perdorura

01 Tet 01:12 Makina  ·  Peugeot  ·  4007  ·  Krujë

Peugeot

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 08:23 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Krujë

Pezho okazion

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 14:26 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Krujë

Pezho 206 1.4 naft shum ekonomike

1 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 09:23 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Pezho 206 2.0 naft

20 Korr 19:53 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Krujë

Pezho

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 18:56 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Pjes kembimi kejdi

10 LEK

20 Dhj 20:14 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Pjese kembimi kejdi

650 EUR

06 Nën 19:49 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Pezho 206 benxin 1.2 viti 2002

15 Gush 10:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Krujë

Pjes kembimi kejdi

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 12:25 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Shes pjes makinash

100 LEK

01 Korr 13:32 Makina  ·  Peugeot  ·  4007  ·  Krujë

Pjes kembimi pezho 407 2006

100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 08:19 Makina  ·  Peugeot  ·  4007  ·  Krujë

Shes pjes kembimi per pezho 407

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 18:59 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Peugeot 206 benzin-gaz per pjes

23 Jan 09:49 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Krujë

Shitet pezho 206 e vitit 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 16:21 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Krujë

shes makin edhe ndroj me gaz benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 20:31 Makina  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Krujë

peugoet 5008 4+1

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 15:21 Makina  ·  Peugeot  ·  807  ·  Krujë

Pegeaut 807 2005 super gjendje 2.2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:13 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Krujë

Peugeot 407 dizel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 21:44 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Peugeot 406

17 Jan 09:45 Makina  ·  Peugeot  ·  107  ·  Krujë

Peugeot 107 automat 1.2 benzin

4 600 EUR Çmimi me zbritje

08 Dhj 15:26 Makina  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Krujë

SHITET PEZHO 1007

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 15:01 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Krujë

Peugeot 406

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pezho | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione