Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fresku - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 155
Tepelenë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fresku ,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fresku Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Super Prone Okazion Kamez

333 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 09:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Ambient Biznesi Zyre Dyqan tek Eleonora

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Qer 13:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Ndërtesë, Fresku, Tiranë.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Maj 11:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera Fresku

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Maj 14:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
24 Maj 11:11 Shtëpi  ·  Tiranë

Klinike dentare me qera ne Fresk

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Maj 13:19 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera Fresk

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Maj 14:22 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 11:22 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 2+1

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Maj 15:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera Fresk.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 18:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament kati 1 i nje vile 1 + 1 te Fresku

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Mar 19:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet 2+1 tek Fresku

84 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 23:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi banimi

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Dhj 10:54 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 ,NE FRESK

107 500 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 10:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per shitje ne Fresk.

87 500 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Tet 13:36 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament/Shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 14:49 Shtëpi  ·  Tiranë

OKAZION SHITET GARZONIERE PRANE FRESKUT

37 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Sht 11:22 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1,tek Fresku

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
28 Gush 21:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament ne zonen e Freskut

105 300 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Korr 14:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Ndarje Qeraje ne fresk prane restorant fresku

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
03 Korr 10:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shpija + garazhi

Numri i dhomave: 4
08 Qer 10:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Linze

102 959 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Qer 10:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Papafingo, Fresku, Tiranë. 195,000 €

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Maj 01:32 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK !

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 22:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet e mobiluar

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Mar 11:58 Shtëpi  ·  Tiranë

shitet apartamenti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Mar 11:27 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TE FRESKU

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Shk 18:05 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Shk 18:35 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+Garderob tek Restorant Fresku

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Jan 16:35 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTMENT NE SHITJE 2+1+2 + POST PARKIMI TE FRESKU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Jan 15:48 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 14:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 3 + 1 + 2 + 2 + Parking, tek Fresku

20 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Nën 14:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartanebt me qera 2+1 ndodhet ne Fresk

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Nën 10:05 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap me qera apart 2+1 kati 5 (fresku-lokal xhuliano)350€

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Nën 19:13 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap me qera 87m2 ne fresk 2+1+2 ballkone 40000 lek

400 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Tet 17:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Duplex+post parkimi te restorant Fresku, 200.000 €

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Tet 16:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament te Fresku

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Sht 09:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Fresku

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Qer 09:36 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera te fresku kati i 2 shtepi private

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Maj 13:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepia te fresku

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Maj 19:29 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera 170 mijeleke te fresku

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Maj 09:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 te fresku rruga shefqet kuka

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Mar 15:22 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qira, 1+1 tek Fresku

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Mar 19:04 Shtëpi  ·  Tiranë

Fresku perball Thesarit

550 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fresku | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione