Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta juaj drejt pronësisë së shtëpisë: Gjeni shtëpi në shitje në Tiranë dhe Shkodër

Po kërkoni shtëpinë tuaj të ardhshme? Gjeni një përzgjedhje të shtëpive për shitje, duke përfshirë shtëpi prej druri dhe shtëpi buzë detit.

Qëndroni të përditësuar me njoftime falas për listat e reja. Me opsionet e disponueshme në Tiranë dhe Shkodër, shtëpia juaj perfekte është vetëm një klikim larg. Gati për të bërë një lëvizje? Shisni shtëpinë tuaj ose gjeni pronën tuaj ideale sot MerrJep.al!
Sot 03:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Shkozet, Durrës

315 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 03:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Shkozet, Durrës

315 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Qendër , Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:05 Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila for sale

166 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 17:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 3 kate tirane perball komisarjatit 4

330 000 EUR

Numri i dhomave: 9
12 Qer 19:19 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet vila 175m2 mbrapa Universitetit

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Qer 15:12 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi private lagjia 16 Durres

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Qer 14:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepi Dy Kateshe Ne Don Bosko

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
01 Qer 20:29 Shtëpi  ·  Fier

Shitet vile 4 kateshe

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
31 Maj 22:00 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet shpi private

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Maj 12:16 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVTE 2 KATESHE LAGJA NR 4 TIRANE

1 LEK

Numri i dhomave: 6
21 Maj 21:45 Shtëpi  ·  Tiranë

SHIETE SHTEPI 2 KATESHE + TRUALL ME HIPOTEKE

1 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Maj 04:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Shes I phone 15 Pro te paperdorur ne kuti

900 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Maj 02:48 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila Magis

Numri i dhomave: 5
29 Pri 01:32 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi private ne Shitje

Numri i dhomave: 3
26 Mar 16:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Shiten Dublexe dhe apartamente kleringu

1 800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
19 Mar 17:08 Shtëpi  ·  Gramsh

SHTEPI NE SHITJE GRAMSH 2+1

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
18 Mar 15:45 Shtëpi  ·  Gramsh

Shtepi ne shitje gramsh

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Mar 08:28 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtëpi Plasselb - Zvicër

Numri i dhomave: 3,5
04 Shk 02:22 Shtëpi  ·  Tiranë

shtepi me qera

250 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
31 Jan 17:14 Shtëpi  ·  Durrës

Prone ne shitje

248 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Dhj 09:47 Shtëpi  ·  Berat

Shitet Objekti 2 katesh

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Dhj 09:45 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet shtepia ose jepet me qera ditore ne Pogradec!

Numri i dhomave: 6
07 Dhj 06:32 Shtëpi  ·  Elbasan

Okazjon mbrapa markates kati 2

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
25 Nën 21:17 Shtëpi  ·  Gramsh

SHTEPI NE SHITJE GRAMSH 2+1

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Nën 17:32 Shtëpi  ·  Gramsh

Shtepi ne shitje gramsh

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Nën 14:37 Shtëpi  ·  Gramsh

SHTEPI NE SHITJE GRAMSH 2+1

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Tet 10:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepia 3 kateshe

Numri i dhomave: 6
20 Tet 19:24 Shtëpi  ·  Lushnjë

SHITET SHTEPI DY KATE NE DIVJAKË

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
19 Tet 21:00 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shitet shtepi dy kate

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
12 Tet 20:50 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepia e mobiluat

80 000 LEK

Numri i dhomave: 4
02 Tet 19:32 Shtëpi  ·  Gramsh

Shtepi ne shitje gramsh

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Sht 18:04 Shtëpi  ·  Berat

Shitet Vila Ne Berat

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
06 Sht 16:39 Shtëpi  ·  Sarandë

Shitet pëe arsye emigrimi

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
02 Sht 10:51 Shtëpi  ·  Berat

SHTEPI + TOKA

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Gush 23:38 Shtëpi  ·  Durrës

Shtepi Ne Shitje Durres

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Gush 00:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Kerkoje shtepi me qera.

Numri i dhomave: 2,5
08 Gush 10:30 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shite vila 2 kateshe lagja clirimi

150 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
31 Korr 18:43 Shtëpi  ·  Lushnjë

Apartament

111 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
28 Korr 15:33 Shtëpi  ·  Tiranë

shtëpi me qera

25 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
23 Korr 09:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet ose jepet me qera vila

Numri i dhomave: 3
01 Korr 17:34 Shtëpi  ·  Berat

Shitet shtepi dhe toke

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
15 Qer 10:36 Shtëpi  ·  Fier

Shitet apartament 51.000€

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Qer 11:18 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shtëpi + Tokë Private

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Maj 15:56 Shtëpi  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2, DON BOSKO

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Maj 23:31 Shtëpi  ·  Berat

Shitet Vila Ne Berat

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Pri 18:07 Shtëpi  ·  Bulqizë

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
21 Pri 12:12 Shtëpi  ·  Durrës

Villa indipendente 220 m e 1000m di giardino

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 21:21 Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi 3 kateshe

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Mar 10:09 Shtëpi  ·  Tiranë

shitet vile ne paskuqan

Numri i dhomave: 3

Shitet shtëpi / Shtëpi në shitje | Zbuloni shtëpinë tuaj të ëndrrave në MerrJep.al


Jeni në treg për një shtëpi të re në Tiranë apo Shkodër, ose ndonjë qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al, destinacioni juaj për të gjetur shtëpi në shitje. Platforma jonë ofron një gamë të gjerë listimesh, duke siguruar që ju të gjeni pronën e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja.


Me MerrJep, kërkimi i shtëpisë tuaj ideale është mjaft i lehtë. Funksioni ynë intuitiv i kërkimit ju lejon të filtroni listat bazuar në kritere specifike, duke e bërë më të lehtë se kurrë ngushtimin e opsioneve tuaja. Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si “shitet shtëpi”, “shitje shtëpie”, “shtëpi buzë deti në shitje”, “shtëpi okazion”, apo vendosni vendodhjen dhe shkruani “shtëpi në shitje Shkodër” ose “shtëpi në shitje Tiranë”.


Për tu treguar më specifikë mund të shkruani "shitet shtëpi te Komuna e Parisit", "shtëpi në shitje Bulevardi i Ri", "shitet shtëpia te Zogu i Zi". Vendosni edhe çmimin që dëshironi të ketë; çmimi mund të jetë Lekë ose në Euro.


Mundet edhe të kërkoni në Google "merrjep shtëpi në shitje", "njoftime për shtëpi", "shtëpi druri në shitje", apo "shtëpi për shitje" dhe "shitje shtëpish".


Qëndroni të informuar dhe të përditësuar me listat më të fundit duke përfituar nga njoftimet tona falas. Qoftë nëse jeni blerës apo shitës, MerrJep e bën procesin të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë.


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur shtëpinë tuaj perfekte në Tiranë apo Shkodër. Filloni kërkimin tuaj sotMerrJep.al.


Shes Shtëpi | Shisni shtëpinë tuaj me MerrJep.al


Gati për të listuar pronën tuaj për shitjeTiranë apo Shkodër ose gjithë Shqipërinë? MerrJep ofron një platformë të qetë për shitësit që të shfaqin shtëpitë e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm. Ja se si mund të filloni:  1. Krijoni njoftimin tuaj: Filloni duke krijuar një njoftim të detajuar për shtëpinë tuaj. Theksoni veçoritë e saj unike, të tilla si të qenit një shtëpi prej druri ose të paturit një vendndodhje të mirë buzë detit. Përdorni fjalë kyçe si "shtëpi në shitje 2+1" dhe "shitet shtëpia 100 m²" për të tërhequr vëmendjen e blerësve të mundshëm. Përpiquni të përfshini në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "shtëpia ndodhet në zonën e Ish-Bllokut", "një ndër pozicionet më të mira", "me katin e parë biznes", "fasadë e ventiluar", "tualet akull i ri", "e mobiluar", ose "rruga Marie Logoreci", "rruga e Elbasanit" për shembull. Më shumë detaje do të tërheqin më shumë blerës.


  2. Optimizoni njoftimin tuaj: Sigurohuni që të optimizoni njoftimin tuaj me fjalë kyçe përkatëse si "shtëpi në shitje Tiranë", "shes shtëpi në Tiranë", ose "shtëpi në shitje Shkodër" për të rritur shikueshmërinë. Përfshini fotografi me cilësi të lartë dhe një përshkrim bindës për të joshur blerësit.


  3. Qëndroni të përditësuar me njoftimet: Mbani gjurmët e pyetjeve dhe përditësimeve në listën tuaj me njoftime. Merrni sinjalizime sa herë që ka aktivitet në njoftimin tuaj, duke u siguruar që mund t’ju përgjigjeni menjëherë blerësve të interesuar.


  4. Lidhuni me blerësit: Angazhohuni me blerësit e mundshëm dhe përgjigjuni çdo pyetjeje që ata mund të kenë në lidhje me pronën tuaj. Jepni informacion shtesë dhe planifikoni shikime për të shfaqur shtëpinë tuaj personalisht.Me MerrJep.al, shitja e shtëpisë tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke shitur një shtëpi prej druri ose një shtëpi buzë deti në shitje, platforma jonë ofron mjetet dhe burimet që ju nevojiten për të arritur një audiencë të gjerë blerësish potencialë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione