Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6333
Durrës , 2455
Vlorë , 1200
Elbasan , 925
Fier , 835
Korçë , 698
Shkodër , 554
Berat , 431
Pogradec , 412
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 00:12 Shtëpi , Kavajë

Vila+ Karburanti

Numri i dhomave: 4
Sot 00:12 Shtëpi , Kavajë

Vila + Karburanti

Numri i dhomave: 4
Sot 00:12 Shtëpi , Kavajë

Vila+ Karburanti

Numri i dhomave: 4
Sot 00:12 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE SHKOLLA E BASHKUAR

59 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja

122 980 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja

142 220 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:43 Shtëpi , Elbasan

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 23:43 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 23:43 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 23:41 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

3 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:38 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Dje 22:38 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:20 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

apartament 2+1+2 shitet

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:55 Shtëpi , Librazhd

Shiten dy objekte banimi, me dokumentacion te rregullt

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Dje 21:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje Rr.Dibres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:54 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 21:53 Shtëpi , Durrës

SHITET TRUALL NE QENDER!

155 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:51 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 21:31 Shtëpi , Berat

shtepi private+truall

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 20:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Dje 20:17 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 19:51 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALLE !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:27 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:18 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH-URT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:03 Shtëpi , Durrës

Shiten 2 hyrje

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 18:00 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:50 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE PRANË ELEKRIKUT, VLORË

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:44 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje 2+1 tek Delijorgji

227 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:41 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi në shitje

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA NE SHENAVLASH!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:34 Shtëpi , Vlorë

SHITET NDERTESA 2 KATESHE TE KALAJA VLORE.

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PERDHESE TEK SEFER EFENDIU!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 17:16 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 17:12 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:06 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione