Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta juaj drejt pronësisë së shtëpisë: Gjeni shtëpi në shitje në Tiranë dhe Shkodër

Tiranë , 6828
Durrës , 2299
Vlorë , 1087
Elbasan , 957
Fier , 888
Korçë , 719
Shkodër , 611
Berat , 483
Pogradec , 431
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpinë tuaj të ardhshme? Gjeni një përzgjedhje të shtëpive për shitje, duke përfshirë shtëpi prej druri dhe shtëpi buzë detit.

Qëndroni të përditësuar me njoftime falas për listat e reja. Me opsionet e disponueshme në Tiranë dhe Shkodër, shtëpia juaj perfekte është vetëm një klikim larg. Gati për të bërë një lëvizje? Shisni shtëpinë tuaj ose gjeni pronën tuaj ideale sot MerrJep.al!
Sot 04:08
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 3+1+Ballkon Kati 6, 170 m² 260.000

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 03:55
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET, SHTËPI PRIVATE, SHKOZË, TIRANË TT 513

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 12:31
Linku:
Shtëpi  ·  Durrës

Shtepi private me tapi buz rruge LAGJA 15 TRECEZM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Qer 16:28
Linku:
Shtëpi  ·  Fier

Shitet shtepia + trualli + dyqanet

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Qer 11:54
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vilete per shitje Kodra e Diellit 2 prane Conad

399 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 04:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Arapaj, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe , Shkallnur, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private+Toke , Maminas

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3 kateshe, Shkozet, Durres

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Shkozet, Durrës

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 04:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Vile, Manez, Gjiri i Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 04:08
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 3+1+Ballkon Kati 6, 170 m² 260.000

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 04:06 Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 03:55
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET, SHTËPI PRIVATE, SHKOZË, TIRANË TT 513

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 23:30 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Hotel në "Velipojë", Shkodër! ��

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Dje 23:30 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Hotel 3 kate në "Velipojë", Shkodër! ��

550 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Dje 23:19 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Hotel(vijë e parë) 3 kate në "Velipojë", Shkodër!

850 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet super dubleks

600 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 22:59 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila for sale

166 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Okazion! Shitet Ndërtes 3 kate te "Baja Vogël", Shkodër��

488 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Shtëpi  ·  Elbasan

Me tapi te rregullt

44 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 22:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Shpi me qera 1+1 320€

330 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 21:51 Shtëpi  ·  Durrës

��Shitet shtepi private 2 kateshe tek Lagjia e Re!

215 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:48 Shtëpi  ·  Durrës

��Shitet Shtëpi dhe Dyqan Buz Rruge në Shkozet, Durrës!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:43 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI / RRUGA IRFAN TOMI

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:27 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private mbas Kopshtit "Ton Alimhilli", Shkodër

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Objekt Biznesi 2 kate në Velipojë, Shkodër! ��

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private 1 kate + Tokë Truall pranë "Bashkis

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private në "Hardhiat e Egra", Shkodër! ��

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private në "Bushat", Shkodër! ��

140 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Katedralja", Shkodër! ��

265 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Stadiumit", Shkodër! ��

190 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private 2 kate + afër shkolles "Cor Jezu"

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtëpi Private në "Tepe", Shkodër!�� ULJE ÇMIMI

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Rr. Hodo Beg Sokoli", Shkodër!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet ose Jepet me Qira Shtëpi Private në "Gjuhadol", Sh

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Kolegjit Turk", Shkodër! ��

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 20:27 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Apartament 2+1 tek "Ish Dega", Shkodër! ��

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 20:17 Shtëpi  ·  Lushnjë

Kerkoj shtepi private

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 19:56 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private pranë "Katedralja", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Dje 19:23 Shtëpi  ·  Delvinë

Shtëpi dhe truall

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 19:13 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private te "Rr. Gjanë", Shkodër! ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shtepi ne Lushnje 300m2

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:02 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET VILA

830 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 17:42 Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT!

135 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 3 kate tirane perball komisarjatit 4

330 000 EUR

Numri i dhomave: 9

Shitet shtëpi / Shtëpi në shitje | Zbuloni shtëpinë tuaj të ëndrrave në MerrJep.al


Jeni në treg për një shtëpi të re në Tiranë apo Shkodër, ose ndonjë qytet tjetër në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al, destinacioni juaj për të gjetur shtëpi në shitje. Platforma jonë ofron një gamë të gjerë listimesh, duke siguruar që ju të gjeni pronën e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja.


Me MerrJep, kërkimi i shtëpisë tuaj ideale është mjaft i lehtë. Funksioni ynë intuitiv i kërkimit ju lejon të filtroni listat bazuar në kritere specifike, duke e bërë më të lehtë se kurrë ngushtimin e opsioneve tuaja. Kërkoni me fjalë kyçe të tilla si “shitet shtëpi”, “shitje shtëpie”, “shtëpi buzë deti në shitje”, “shtëpi okazion”, apo vendosni vendodhjen dhe shkruani “shtëpi në shitje Shkodër” ose “shtëpi në shitje Tiranë”.


Për tu treguar më specifikë mund të shkruani "shitet shtëpi te Komuna e Parisit", "shtëpi në shitje Bulevardi i Ri", "shitet shtëpia te Zogu i Zi". Vendosni edhe çmimin që dëshironi të ketë; çmimi mund të jetë Lekë ose në Euro.


Mundet edhe të kërkoni në Google "merrjep shtëpi në shitje", "njoftime për shtëpi", "shtëpi druri në shitje", apo "shtëpi për shitje" dhe "shitje shtëpish".


Qëndroni të informuar dhe të përditësuar me listat më të fundit duke përfituar nga njoftimet tona falas. Qoftë nëse jeni blerës apo shitës, MerrJep e bën procesin të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë.


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur shtëpinë tuaj perfekte në Tiranë apo Shkodër. Filloni kërkimin tuaj sotMerrJep.al.


Shes Shtëpi | Shisni shtëpinë tuaj me MerrJep.al


Gati për të listuar pronën tuaj për shitjeTiranë apo Shkodër ose gjithë Shqipërinë? MerrJep ofron një platformë të qetë për shitësit që të shfaqin shtëpitë e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm. Ja se si mund të filloni:  1. Krijoni njoftimin tuaj: Filloni duke krijuar një njoftim të detajuar për shtëpinë tuaj. Theksoni veçoritë e saj unike, të tilla si të qenit një shtëpi prej druri ose të paturit një vendndodhje të mirë buzë detit. Përdorni fjalë kyçe si "shtëpi në shitje 2+1" dhe "shitet shtëpia 100 m²" për të tërhequr vëmendjen e blerësve të mundshëm. Përpiquni të përfshini në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "shtëpia ndodhet në zonën e Ish-Bllokut", "një ndër pozicionet më të mira", "me katin e parë biznes", "fasadë e ventiluar", "tualet akull i ri", "e mobiluar", ose "rruga Marie Logoreci", "rruga e Elbasanit" për shembull. Më shumë detaje do të tërheqin më shumë blerës.


  2. Optimizoni njoftimin tuaj: Sigurohuni që të optimizoni njoftimin tuaj me fjalë kyçe përkatëse si "shtëpi në shitje Tiranë", "shes shtëpi në Tiranë", ose "shtëpi në shitje Shkodër" për të rritur shikueshmërinë. Përfshini fotografi me cilësi të lartë dhe një përshkrim bindës për të joshur blerësit.


  3. Qëndroni të përditësuar me njoftimet: Mbani gjurmët e pyetjeve dhe përditësimeve në listën tuaj me njoftime. Merrni sinjalizime sa herë që ka aktivitet në njoftimin tuaj, duke u siguruar që mund t’ju përgjigjeni menjëherë blerësve të interesuar.


  4. Lidhuni me blerësit: Angazhohuni me blerësit e mundshëm dhe përgjigjuni çdo pyetjeje që ata mund të kenë në lidhje me pronën tuaj. Jepni informacion shtesë dhe planifikoni shikime për të shfaqur shtëpinë tuaj personalisht.Me MerrJep.al, shitja e shtëpisë tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke shitur një shtëpi prej druri ose një shtëpi buzë deti në shitje, platforma jonë ofron mjetet dhe burimet që ju nevojiten për të arritur një audiencë të gjerë blerësish potencialë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione