Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera mujore - Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera mujore,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera mujore Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:16 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 01:16 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI ME QERA TIRANE / RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Mar 14:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
30 Mar 12:01 Shtëpi , Kavajë

Shtepi me qera mujore (minimumi 1vit)

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
25 Mar 17:43 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA - - JAVORE - MUJORE

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
25 Mar 00:17 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 prane qendres

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
31 Jan 09:36 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera!

350 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
14 Jan 15:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera Institut Koder-Kamez

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
21 Dhj 22:11 Dhoma , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA + JAVORE + MUJORE

210 EUR / muaj

21 Nën 17:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 ne qender te Tiranes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Sht 10:17 Apartamente , Vlorë

Apartment 2+1 per sezonin e veres

400 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Sht 14:48 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament modern ne lungomare me qera mujore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 18:18 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera Institut, Koder Kamez

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
07 Korr 17:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 17:36 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
30 Qer 11:49 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera ( ditore / mujore) 2+1 prane bashkise

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
26 Qer 10:26 Shtëpi , Durrës

Jepen shtepi me qera ditore/javore/mujore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Qer 21:34 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
17 Qer 11:35 Shtëpi , Vlorë

Shtepi Pushimi Vuno

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Qer 19:11 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Shtepi 1+ 1 , Rruga Myslym Shyri

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
03 Qer 00:33 Apartamente , Tiranë

Shtepi 1+1

Numri i dhomave: 1
06 Maj 13:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi private ne shitje

328 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Mar 20:13 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
21 Mar 10:40 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
18 Mar 12:47 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
14 Mar 22:46 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
12 Mar 13:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera Institut,Koder-Kamez

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
10 Mar 14:30 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
10 Mar 14:04 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,Institut Koder-Kamez

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
07 Mar 20:00 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
03 Mar 09:28 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
27 Shk 17:48 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
24 Shk 17:51 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
24 Shk 17:45 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
22 Shk 18:13 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
22 Shk 18:07 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
20 Shk 18:42 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
20 Shk 18:34 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
18 Shk 15:33 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
18 Shk 15:29 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
17 Shk 09:08 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
17 Shk 09:08 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
15 Shk 13:38 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2
15 Shk 13:06 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera mujore | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione