Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 18:00
Linku:
Apartamente , Vlorë

Okazion. SALE! Apartment 2+1+2 Lungomare!

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
14 Sht 18:13
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 te ish Shtepia e Oficerave,Vlore

89 900 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 01:37 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:17 Apartamente , Vlorë

Super apartament ne shitje 2+1+2 ne Transballkanike, Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:16 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA - JEPET & PER STUDENTA SHTATOR- QERSHOR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:16 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

palast

Sot 01:16 Shtëpi , Vlorë

2floors villa house for sale in selenice, vlore

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 01:16 Apartamente , Vlorë

Iformacione per shtepi

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 01:15 Shtëpi , Vlorë

Garsoniere me qera Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 1
Sot 01:15 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:15 Apartamente , Vlorë

Apartament

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:15 Apartamente , Vlorë

Apartment 2+1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 01:15 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 me qera Orikum

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:14 Apartamente , Vlorë

2 Apartamente ne shitje ne zonen me premtuese te Vlores!!

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare!

106 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:07 Apartamente , Vlorë

Super Apartament For Rent Longterms(Amazing Sea View)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:07 Apartamente , Vlorë

Apartament for Rent ( Longterm) free 1 September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:04 Vila , Vlorë

SHITET VILE NE HIMARE

180 000 EUR

Dje 23:19 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 21:17 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

shitet toka ne Kote Vlore

Dje 21:13 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) Free after September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:41 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+ 1 ne Lungomare Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:39 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+1 prane gjimanzit “Ali Demi“ Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:37 Apartamente , Vlorë

Apartement ne shitje 3+1 Transballkanike Vlore

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:35 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 1+1 Transballkanike Vlore

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:33 Apartamente , Vlorë

Apratement ne shitje 2+1 ne Transballkanike Vlore

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:31 Apartamente , Vlorë

Apartament 3+2+1 Rruga e Re Vlore

96 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:24 Apartamente , Vlorë

Lungomare Apartament1+1 me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:09 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:00 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne bulevardin Vlore-Skele

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:56 Apartamente , Vlorë

Apartament jepet me qera

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:34 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera vjetore ne lungomare,

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:28 Apartamente , Vlorë

Garzoniere me qera ditore + mujore ne lungomare

20 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 19:28 Apartamente , Vlorë

Garzionere ne lungomare 50m ne Vlore

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 19:27 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:27 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore + mujore garzoniere ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 18:58 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 18:51 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë individuale,Dhermi

672 000 EUR

Dje 18:49 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti,Santorini Residence

337 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:49 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1,Santorini Residence

282 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:40 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë Individuale, Dhërmi.

500 000 EUR

Dje 18:36 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1, 1 banjo + ballkon

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:24 Vila , Vlorë

Shitet Guest House ne Plazh te Vjeter!

400 000 EUR

Dje 18:16 Vila , Vlorë

Shitet Vile te GREEN COAST

850 000 EUR

Dje 17:58 Apartamente , Vlorë

Qera mujore 15.000 ne Orikum

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:06 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament I Tipologjise 1+1 Ne Trasballkanike!

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 16:54 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK “ALBANO ROMINA” !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:48 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE SKELE ME PAMJE NGA DETI !

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 te Aleksandria, Vlore!

109 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione