Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamez - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamez,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamez Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 06:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 2+1 ne Kamez

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 3+1, Kamez

95 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1, Kamez

75 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 1+1, Kamez

48 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe me 2000 m2 tokë në KAMEZ

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 05:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi në Kamez

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 04:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+ BLK ME QERA NE KAMEZ 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITEN APARTAMENTE KLERINGU

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 00:48 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT NGA PRONARI

760 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 21:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Kamez,shes Apartament 2+1,110 m²(Bulevardi Blu)

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

OKAZION SHITEN 4 TOKE NE KAMEZ

340 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

NE KAMEZ APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KAMEZ!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:41 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Ulliri, Kamëz.

70 226 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 18:40 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Ulliri, Kamëz.

79 059 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 17:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 Me Qera Ne Kamez (ID B2381) Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 16:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 në shitje, Kamëz

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:28 Apartamente  ·  Tiranë

SHITEN APARTAMENTE NE KAMEZ

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Vile 2 Kateshe ne Kamez

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Dje 15:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE KAMEZ.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 13:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera-Kamez

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 12:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Kamez Qender

Numri i dhomave: 9
Dje 12:01 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 me hipotek ne KAMEZ

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:40 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje ne Kamez

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:38 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje ne Kamez

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamez | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione