Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Sht 23:54
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Dje 23:07 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
22 Sht 23:54
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Sht 15:13 Shtëpi , Gjirokastër

Okazion vila 3 kate (Biznes)

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 11:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Gjirokastër

Apartament 1+1 në shitje, Gjirokastër

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Sht 18:11 Vila , Gjirokastër

Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Gjirokastres

200 000 EUR

19 Sht 13:03 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet Shpi ne Gjirokaster

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
17 Sht 15:50 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet apartament 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 12:22 Tokë/Fusha dhe farma , Gjirokastër

Toke per shitje

94 000 EUR

14 Sht 13:44 Shtëpi , Gjirokastër

Plane ,projekte, Projektim -shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
13 Sht 10:12 Tokë/Fusha dhe farma , Gjirokastër

SHITET TRUALL

12 Sht 17:09 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet ose jepet me qera shtepi ne Gjirokaster

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Sht 05:43 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi private me qira

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Sht 16:06 Apartamente , Gjirokastër

SUPER OKAZION!!!!

Numri i dhomave: 2,5
31 Gush 18:06 Apartamente , Gjirokastër

Shitet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
30 Gush 16:33 Tokë/Fusha dhe farma , Gjirokastër

Toke per shitje

94 000 EUR

12 Gush 21:42 Garazha, kioska dhe baraka , Gjirokastër

Ambient Bisnesi me qera

1 EUR / muaj

10 Gush 11:27 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi pushimesh ne Gjirokaster

52 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
20 Korr 12:15 Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
17 Korr 18:32 Shtëpi , Gjirokastër

Shes truall ndërtimi plus godinë në ndërtim.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Korr 22:52 Apartamente , Gjirokastër

Shitet Apartament 1+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Korr 21:05 Shtëpi , Gjirokastër

OKAZION SHITET SHTEPI

1 LEK

Numri i dhomave: 5
03 Korr 19:14 Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Korr 19:11 Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Korr 19:11 Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Korr 19:11 Vila , Gjirokastër

SHITET VILE VIRUA GJIROKASTER

45 000 EUR

03 Korr 19:08 Shtëpi , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER

13 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Qer 13:11 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi banimi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Maj 10:08 Apartamente , Gjirokastër

Okazion

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
21 Maj 14:55 Shtëpi , Gjirokastër

Shtëpi në shitje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Maj 09:26 Apartamente , Gjirokastër

Apartament ne shitje 2+1 75 m

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Maj 13:29 Shtëpi , Gjirokastër

Guest House "Memushi"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
07 Maj 18:43 Shtëpi , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

5 000 000 LEK

03 Maj 13:20 Apartamente , Gjirokastër

Shtepi Apartament Gjirokaster

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Pri 10:18 Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
30 Mar 14:03 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet Shtepi Gjirokastrite ne zonen Muzeale

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Mar 09:05 Apartamente , Gjirokastër

OKAZION - SHITET 0698181110

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
28 Shk 04:49 Shtëpi , Gjirokastër

Shiter ose nderrohet me 2 hyrje ne vlore

Numri i dhomave: 4
24 Shk 17:35 Objekte të huaja , Gjirokastër

Vazo

1 EUR

19 Shk 21:31 Tokë/Fusha dhe farma , Gjirokastër

SHITET OKAZION 20 Hektar toke.

4 EUR Çmimi me zbritje

19 Jan 02:35 Shtëpi , Gjirokastër

vile , banese luksoze humelice gjirokaster

72 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Jan 01:57 Apartamente , Gjirokastër

Apartament ne shitje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione