Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament gjiri lalzit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 317
Tiranë , 65
Shkodër , 3
Dibër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament gjiri lalzit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament gjiri lalzit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:46
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 720

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

SHITET, APARTAMENT 2+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 717

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1 GJIRI LALZIT

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 00:50
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

SHITET, APARTAMENT 2+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 717

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1 GJIRI LALZIT

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 719

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 720

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:45
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 718

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shesim Apartament 2+1 me Oborr tek Gjiri i Lalzit

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 716

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Apartamente  ·  Durrës

OKAZION!!! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

212 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

178 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:14 Apartamente  ·  Durrës

OKAZION!!! APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:14 Apartamente  ·  Durrës

OKAZION!!! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1 me Oborr, San Pietro Residences, Gjir

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 00:04 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

255 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:04 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

177 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 San Pietro Gjiri lalzit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

VALA MAR" RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 90 M2 TE RESIDENCA SAN PJETRO 240.000 EURO

240 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 Porto Lalzi!

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 20:26 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:26 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

178 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

208 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjiri i Lalezit, Durres

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Apartamente  ·  Durrës

GODINE 5 KATE NE SHITJE + 8 POSTE PARKIMI TEK GJIRI I LALZIT

2 700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Dje 19:24 Apartamente  ·  Durrës

MUNDESI INVESTIMI! GODINE 5 KATE NE SHITJE + 8POSTE PARKIMI

2 600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament gjiri lalzit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione